HAKKIMIZDA

BİZ KİMİZ

Exen Gayrimenkul; Küçükçatı Emlak İnşaat Pazarlama Ltd. Şti. bünyesinde 2006 yılının başında kurulmuş olup, uzman kadrosu ile gayrimenkul sektöründe geniş ürün yelpazesi ile faaliyet göstermektedir. Marka yönetim merkezi İzmir Verapol Plaza’da hizmet vermektedir. Frachise, toplu konut ve ticari projeler, şirket içi eğitimler, frachiselar arası organizasyon ve koordinasyon bu merkezden yönetilmektedir. Exen Gayrimenkul “Gayrimenkul satış eğitimi” almış danışman kadrosu ile konut ve ticari gayrimenkul pazarlama / danışmanlık hizmeti yanı sıra; Değerleme (expertiz) Gayrimenkul pazarlama eğitimi (özellikle müteahhit firmaların satış personeline yönelik) Bireysel ve ticari banka kredilendirilmesi konusunda danışmanlık hizmetleri sunmaktadır.

Exen gayrimenkul, gayrimenkul danışmanlık konularını “Konut” , “Ticari” ve “Arsa” olmak üzere üç ana başlık altında toplamaktadır.

Konut
Exen Gayrimenkul bünyesinde çalışan, semt, gayrimenkul tipi ve fiyat kriterlerine göre uzmanlık alanları seçmiş olan “Gayrimenkul danışmanları”, daire, site, villa, yalı, tarihi eser, v.b. çeşitli gayrimenkul tipleri için alım-satım ve kiralama aracılık hizmeti vermektedirler.

Ticari
Ticari gayrimenkul danışmanlık hizmeti farklı ve değişik çalışma alanlarını içermektedir.

İşyeri olarak kullanılan veya kullanılacak mağaza, ofis katı, bina, fabrika binası, villa v.b. gayrimenkuller için alım-satım ve kiralama aracılık hizmeti bünyemizdeki “Ticari Gayrimenkul Danışmanları” tarafından verilmektedir.

Arsa
Arsa alım-satımı, kiralama aracılık hizmeti, arsa değerlemesi (expertiz) ve arsanın kullanım amacına uygunluğunun araştırılması hizmeti verilmektedir.

Değerleme (Expertiz)

Herhangi bir gayrimenkulün (konut veya ticari, arsa) değer tespiti hizmeti bünyemizde çalışan tecrübeli danışmanlar tarafından verilmektedir.

Proje Pazarlaması

Konut yada ticari amaçlı bir gayrimenkul projesinin (İzmir ve İzmir dışı) “pazarlama danışmanlığı” veya fiilen “satış-pazarlama” hizmeti bünyemizde bulunan “Gayrimenkul Danışmanları” tarafından verilmekte, proje için gerekli görülmesi halinde ilave personel takviyesi tarafımızdan yapılmaktadır. Bu konuda projenin özelliklerine göre değişik çalışmalar yapılabilmektedir. Proje sahibi kişi yada firmaların taleplerine göre web sitesi dizaynı, yapılmış bulunan site için 360° sanal tur çekimleri, proje sahibi tarafından oluşturulmuş satış ekiplerinin eğitimi alternatif ürünler olarak sunulmaktadır.

 

MİSYONUMUZ

Dürüst, şeffaf, yenilikçi, müşteri odaklı ve yaratıcı çalışma anlayışıyla sektörel bazda verimli çözümler üretmek.

VİZYONUMUZ

Konut ve ticari gayrimenkul pazarlamasında dünya standartlarında hizmet vermek, bunun için Türkiye şartlarında gerekli alt yapıyı oluşturarak gayrimenkul temelli danışmanlık hizmeti veren kurumsal ve saygın kuruluşlardan biri olmak.

SEKTÖR BİLGİMİZ

2006 yılında başladığımız emlak sektöründe, ihtiyaca yönelik çalışmalarımız ve kaliteli iş anlayışımız ve uzman kadromuz ile ege bölgesinin genelinde hizmetlerimiz devam etmektedir.

Compare listings

Karşılaştırmak